کارگزار یا نماینده سرمایه گذاران امکان مشاهده کلیه پروژه های وب سایت را دارا می باشد. این نوع حساب کاربری به دو صورت سالیانه و یا دو ساله قابل ثبت است. عضویت کارگزاران همراه با پرداخت هزینه دوره می باشد. رعایت کلیه قوانین و مقررات وب سایت نیز برای تمامی کارگزاران محترم الزامی است. هیچ کدام از اطلاعات کارگزاران به جهت حفظ حریم شخصی آنها در پایگاه بورس فرصت های سرمایه گذاری ایران منتشر نخواهد شد، مگر در صورت آنکه این درخواست از سوی خود کارگزار اعلام شود.

امکانات کارگزار در سایت بورس فرصت های سرمایه گذاری ایران

  • کارگزاران امکان مشاهده کلیه اطلاعات پروژه های وب سایت را دارا می باشند.
  • آنها می توانند با صاحبان پروژه ها تماس گرفته تا طرح توجیهی و یا پروژه آنها را برای استفاده سرمایه گذاران بهینه کنند. در صورت آن که کارگزار پروژه های فردی را تایید کند، قادر خواهند بود تا این موضوع را از طریق پنل تایید پروژه به اطلاع مدیران وب سایت برسانند. پس از این موضوع، کلیه پروژه های صاحب پروژه با یک علامت سبز رنگ در کنار آن نمایش داده می شود. این علامت سبز رنگ برای راهنمایی سرمایه گذاران می باشد. به این وسیله سرمایه گذار می تواند پروژه های تایید شده را از سایر پروژه ها تشخیص دهد. بدیهی است که چنین پروژه هایی قابلیت جذب سرمایه گذاران بیشتری را خواهند داشت.
  • کارگزار مجاز می باشد برای این خدمات از صاحب پروژه دریافت وجه داشته باشد. این موضوع به توافق میان صاحب پروژه و کارگزار بستگی داشته و بورس فرصت های سرمایه گذاری ایران هیچ گونه دخالتی در این گونه موارد نخواهد داشت.
  • در صورت تمایل به تمدید دوره ثبت نام، هزینه دوره های بعد برای کارگزاران کاهش پیدا خواهد کرد.
  • پروژه هایی که خود کارگزاران در وب سایت ثبت می کنند، به صورت تایید شده به نمایش در می آیند. ثبت پروژه برای کارگزاران به نسبت صاحبان پروژه از هزینه کمتری برخوردار است.

ثبت نام و ورود کارگزار به وب سایت بورس فرصت های سرمایه گذاری ایران

کارگزاران می توانند از طریق منوی کارگزار در وب سایت بورس فرصت های سرمایه گذاری ایران ثبت نام نمایند. پس از ثبت نام یک ایمیل تایید برای کارگزار ارسال خواهد شد که پس از تایید آن، قادر به ورود به پنل کاربری خود در سایت خواهند بود.

مشاهده پروژه ها از طریق کارگزار

پس از ثبت نام و فعال شدن حساب کاربری، کارگزاران می توانند با ورود به هر دسته بندی، پروژه های ثبت شده در آن بخش را با تمامی اطلاعات مشاهده کنند.

پروژه های تایید شده از سوی کارگزار

جهت تایید یک پروژه کارگزار باید کد پروژه و نام مسئول پروژه را از طریق بخش پشتیبانی (تیکت تایید پروژه) ارسال نماید. پس از تایید این موارد از سوی مدیر سایت، حداکثر تا ۲۴ ساعت کاری، پروژه های آن حساب کاربری به صورت تایید شده به نمایش در خواهند آمد.

ثبت نام کارگزار

حامیان پایگاه