شتابدهنده ها امکان مشاهده کلیه پروژه های وب سایت را دارا می باشند. این نوع حساب کاربری به دو صورت یک ساله و یا دو ساله قابل ثبت است. عضویت شتابدهنده ها همراه با پرداخت هزینه دوره می باشد. رعایت کلیه قوانین و مقررات وب سایت نیز برای تمامی شتابدهنده های محترم الزامی است. هیچ کدام از اطلاعات شتابدهنده به جهت حفظ حریم شخصی آنها در پایگاه بورس فرصت های سرمایه گذاری ایران منتشر نخواهد شد، مگر در صورت آنکه این درخواست از سوی خود شتابدهنده اعلام شود.

امکانات شتابدهنده ها در سایت بورس فرصت های سرمایه گذاری ایران

  • شتابدهنده ها امکان مشاهده کلیه اطلاعات پروژه های وب سایت را دارا می باشند.
  • آنها می توانند با صاحبان پروژه ها تماس گرفته تا طرح توجیهی و یا پروژه آنها را برای استفاده سرمایه گذاران بهینه کنند. در صورت آن که شتابدهنده پروژه های فردی را تایید کند، قادر خواهد بود تا این موضوع را از طریق پنل تایید پروژه به اطلاع مدیران وب سایت برساند. پس از این موضوع، کلیه پروژه های صاحب پروژه با یک علامت سبز رنگ کنار آن به نمایش در خواهد آمد. این علامت سبز رنگ برای راهنمایی سرمایه گذاران می باشد. به این وسیله سرمایه گذار می تواند پروژه های تایید شده را از سایر پروژه ها تشخیص دهد. بدیهی است که چنین پروژه هایی قابلیت جذب سرمایه گذاران بیشتری را خواهند داشت.
  • شتابدهنده ها مجاز می باشند برای این خدمات (نوشتن، اصلاح و یا بهینه سازی پروژه) از صاحب پروژه دریافت وجه داشته باشند. این موضوع به توافق میان صاحب پروژه و شتابدهنده بستگی داشته و بورس فرصت های سرمایه گذاری ایران هیچ گونه دخالتی در این گونه موارد نخواهد داشت.
  • پروژه هایی که خود ششتابدهنده ها در وب سایت ثبت می کنند، به صورت تایید شده به نمایش در می آیند. ثبت پروژه برای شتابدهنده به نسبت صاحبان پروژه از هزینه کمتری برخوردار است.
  • در صورت تمایل به تمدید دوره ثبت نام، هزینه دوره های بعد کاهش پیدا خواهد کرد.

ثبت نام و ورود شتاب دهنده به وب سایت بورس فرصت های سرمایه گذاری ایران

شتابدهنده ها می توانند از طریق منوی شتابدهنده در وب سایت بورس فرصت های سرمایه گذاری ایران ثبت نام نمایند. پس از ثبت نام یک ایمیل تایید برای شتابدهنده ارسال خواهد شد که پس از تایید آن، قادر به ورود به پنل کاربری خود در سایت خواهد بود.

مشاهده پروژه ها از طریق شتابدهنده ها

پس از ثبت نام و فعال شدن حساب کاربری، شتابدهنده ها می توانند با ورود به هر دسته بندی، پروژه های ثبت شده در آن بخش را با تمامی اطلاعات مشاهده کنند.

پروژه های تایید شده از سوی شتابدهنده ها

جهت تایید یک پروژه کارگزار باید کد پروژه و نام مسئول پروژه را از طریق بخش پشتیبانی (تیکت تایید پروژه) ارسال نماید. پس از تایید این موارد از سوی مدیر سایت، حداکثر تا ۲۴ ساعت کاری، تمامی پروژه های آن حساب کاربری به صورت تایید شده به نمایش در خواهند آمد.

ثبت نام شتابدهنده

حامیان پایگاه