بورس فرصت های سرمایه گذاری ایران پیش از یک دهه فعالیت خود را در زمینه خدمات رسانی میان سرمایه گذاران و سرمایه پذیران آغاز کرده است. این پایگاه به صورت شخصی و با مدیریت آقای فرشاد روحانی رانکوهی اداره می شود. خدمات ارائه شده در این پایگاه بر اساس تجربه سالیان طولانی فعالیت طراحی و اجرا شده اند.

پایگاه اطلاعات سرمایه‌گذاری ایران (بورس فرصت های سرمایه گذاری ایران) برای ارائه خدمات به، سه گروه زیر طراحی شده است:

  • سرمایه گذاران (سرمایه گذاران، شتابندهنده ها و کارگزاران)
  • صاحبان پروژه ها
  • گروهها و شرکتهای خصوصی و دولتی مرتبط به امور سرمایه گذاری

براساس نیاز مبرم به روان سازی سیستم سرمایه گذاری و ایجاد یک پل کارآمد میان گروه های سرمایه گذار ایرانی تبار و خارجی در سراسر دنیا با پروژه های مختلف در داخل کشور بر این آمده ایم که با طراحی سیستم بورس بر روی اینترنت به این نیاز پاسخ دهیم.

در این پایگاه، سرمایه گذار به سادگی می تواند بر حسب جغرافیا (استانهای کشور) حجم سرمایه گذاری، نوع سرمایه گذاری (از ایده تا سرمایه گذاری های کلان) و دسته بندی پروژه به جستجو بپردازد.

صاحبان پروژه به آسانی می توانند پروژه یا پروژه های خود را با تفکیک های مشخص در بورس ارائه دهند.

گروه سوم شامل تمامی شرکتهای خصوصی و دولتی، می توانند خدمات خود را به دو گروه حاضر در بورس ارائه دهند.

تمامی این مراحل به حالت User Friendly و کارآمد طراحی شده است و صاحبان پروژه، سرمایه گذاران و شرکتهای مرتبط به راحتی می توانند با یکدیگر ارتباط برقرار کنند.

خدمات پایگاه

  • ثبت پروژه
  • حمایت مالی از پروژه

مالکان پروژه ها می توانند با ثبت پروژه خود در سایت در مقابل چشمان سرمایه گذاران قرار بگیرند.

سرمایه گذاران می توانند با انتخاب پروژه دلخواه با صاحب پروژه تماس گرفته و حمایت مالی آن را بر عهده بگیرند.

آشنایی با بنیانگذار و صاحب امتیاز پایگاه: 

بنیانگذار و صاحب امتیاز پایگاه

آقای فرشاد روحانی رانکوهی، فارغ التحصیل رشته برنامه ریزی شهری و کشوری از دانشگاه آکسفورد انگلستان و نیز دارای مدرک MBA از Cranfield Business School است. ایشان برنده جایزه کار آفرینی انگلستان در سال 1988 بوده و بعد از سالها کسب و کار و انباشتن تجارب و موفقیت های متعدد به ایران بازگشته است تا برای توسعه و آبادانی ایران تلاش نماید. یکی از مهمترین دغدغه خاطرهای ایشان همواره موضوع تسهیل ارتباط بین سرمایه گذاران و صاحبان پروژه و ایده بوده است و در همین راستا توانسته است اولین بورس الکترونیک سرمایه گذاری را در کشور راه اندازی نماید.

برای مشاهده ی مقاله ی جناب آقای روحانی با عنوان Investment Evaluation Factors, Investment Evaluation and Investment weighing Methodology اینجا را کلیک کنید.